Email: info@pracadlaopiekunki.eu

Faqs

Oferty pracy dla opiekunek można znaleźć korzystając z wyszukiwarki ofert oraz kategoriach.

Wybierz interesujące Cię ogłoszenie i skorzystaj z formularza poniżej ogłoszenia. W formularzu podaj swoje imię oraz temat i treść wiadomości. Pamiętaj, aby podać także swojego maila, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

 

Poszukując oferty pracy dla opiekunek warto skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki lub filtry, które pozwolą Ci na szybkie i skuteczne poszukiwanie interesującej oferty. Aby skorzystać z wyszukiwarki, należy określić miejscowość oraz kategorię oferty. Filtry znajdujące się po lewej stronie pozwalają na bardziej precyzyjne zawężenie wyników. Szukając oferty pracy tym sposobem, możemy określić nie tylko kategorię ale również wymagane umiejętności, doświadczenie oraz czas trwania wyjazdu.

Opcja ustawienia automatycznych powiadomień dostępna jest w zakładce OFERTY. Po przejściu do tego miejsca, należy kliknąć w przycisk JOB ALERT i uzupełnić interesujące parametry. Podczas konfiguracji alertu, warto określić interesujące parametry, aby przesyłane oferty w pełni odpowiadały preferencjom.

Najnowsze oferty pracy oraz propozycje przez nas polecane możesz znaleźć przechodząc do zakładki

OFERTY > OFERTY WG KATEGORII

Przełączając zakładki możemy zmieniać wyświetlającą się zawartość.

Informacje na temat wysłanych aplikacji na dostępne są na koncie osobistym, które dostępne jest po zalogowaniu na dane podane przy rejestracji. Wejście do konta osobistego znajduje się w prawym, górnym rogu strony głównej.

Konto osobiste to wirtualna wizytówka, która prezentuje informacje o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach. Uzupełniając ją, zwiększasz szansę na zainteresowanie pracodawcy podczas aplikowania na wybraną ofertę pracy.

Oprócz standardowych informacji możesz wykorzystać je także do przeglądanie wysłanych aplikacji oraz zapisywania interesujących ofert.