Email: info@pracadlaopiekunki.eu

Opiekunka do osób starszych w Niemczech

  • Lokalizacja:
  • Wynagrodzenie:
    € 1.490 / M
  • Czas trwania zlecenia:
    8 tygodni i więcej
  • Opublikowano:
    2 lata ago
  • Kategoria:
    Praca dla opiekunek w Niemczech
  • Ostateczny termin:
    Październik 25, 2018
  • Języki:
    German

Oferta nr 85

Firma Veritas, świadcząca usługi opiekuńcze dla osób starszych, poszukuje opiekunki do Pani 88 lat, 40kg, leżącej, cierpiącej na inkontynencję i demencję, 4pg.

Obowiązki

Prowadzenie domu, gotowanie, pranie, pomoc w codziennych czynnościach: ubieranie/rozbieranie, kąpanie, pielęgnacja ciała, karmienie, wstawanie w nocy max.1 razy na tydzień.

Warunki mieszkaniowe

Dom, opiekunka ma do dyspozycji 2 pokoje, osobną łazienkę i telewizor.

Pozostałe osoby w gospodarstwie domowym – nie.

Papierosy: dozwolone na zewnątrz. Przychodzi Pflegedienst.

Czynne prawo jazdy: nie wymagane
Wymagana znajomość języka niemieckiego: bardzo dobra

Czas pobytu: 8 tygodni

Miejsce pracy:

23564 Lübeck

Wynagrodzenie:

1490 euro netto/miesięcznie

Dodatkowe informacje: Preferowane opiekunki z doświadczeniem i referencjami.

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
– wysokie zarobki
– odprowadzanie składek ZUS
– opiekę koordynatora na miejscu
– pomoc w zorganizowaniu transportu
– zwrot kosztów podróży w wysokości 150 euro
– wyżywienie i zakwaterowanie u rodziny na miejscu
– krótki czas oczekiwania na wyjazd
– premia za polecenie nowego pracownika

Skontaktuj się z nami już dziś! Oferty pracy czekają na Ciebie!

www.veritas-opieka.pl

tel. 71 75 88 150
email: rekrutacja2@veritas-opieka.pl

lokalizacja

Ta Oferta Pracy wygasła. Zapisz Ofertę PRacy